Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

Valige välja Teile sobivad tooted ning lisage need ostukorvi.

Tellitav kogus on vaikimisi. Ostukorv annab Teile ülevaate Teie poolt välja valitud toodetest ning nende kogumaksumusest, millele lisandub saatmiskulu.

Kui olete valinud sobivad tooted, siis palume sisestada õiged kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, e-mail ja aadress, kuhu kaup toimetada), nõustuge tingimustega ning kinnitage tellimus. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks.

Firma ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Arve saadetakse teie meilile koheselt peale tellimuse kinnitamist. Tasuda saab pangaülekandega arve alusel Firma pangakontole LHV pangas või PayPal süsteemi kaudu. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse arve number. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda kui Klient on tasunud 100% tellimuse summast. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel).

Seega tekib meil siduv kohustus Teie tellimuse täitmiseks alles siis, kui oleme veendunud, et vastav kaup on meil laos olemas ning ettemaksuarvel näidatud tähtaja jooksul on Ostja poolt sooritatud maksekorraldusega laekunud raha Müüja arvelduskontole.

Kauba tooteinfo leheküljel kuvatavad tootefotod on illustratiivse tähendusega ning võivad mõnevõrra erineda kauba tegelikust väljanägemisest.

Kui kaupa ei ole saadaval, anname sellest teada esimesel võimalusel. Juhul, kui Ostja on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Müüja ostuhinna hiljemalt 7 päeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist. Anname oma parima, et Teie kaubad jõuaksid kohale nii kiiresti kui võimalik.

Kui olete vormistanud oma tellimuse nädalavahetustel, siis käsitleme Teie tellimust esmaspäeval.

Tarneaeg 7-30 tööpäeva. Kui kaubad tellitakse otse tehasest, tarneaeg võib olla 1-3 kuud.

Täpsemat infot saab kohe peale tellimuse kinnitamist.

Firmal on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 2 päeva jooksul.

Meilt ostetud kaubale kehtib tehasegarantii.


Toodete tagastamine

Kui kaup ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt, näiteks tellija mõõtude järgi).

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega, mitte kokkupandud ja mitte kahjustatud originaalpakendis. Taganemisavaldus peab olema Homemarket.ee-le saadetud aadressile info/ät/homemarket.ee 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist.
Avaldusse tuleb märkida tellimuse number, kontaktandmed, ja selgitus, samuti Ostja pangakonto number, kuhu Ostja soovib, et Müüja talle Toodete eest tasu tagastaks.

Tagastamise kulud kannab ostja.

Transpordi kulud ei kuulu tagastamisele.

Toote defekti ilmnemisel tuleb Teil teavitada probleemist viivitamatult e-posti aadressil info/ät/homemarket.ee kirjeldusega, kuidas ja millal oli avastatud või tekkis defekt ning lisama fotod defektist. Vastav avaldus peab olema saadetud 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral ei ole Teil õigus nõuda tasuta toote parandamist või detaili vahetamist.


Kaupade transport / Kohaletoimetamine

Saadame kaupa kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse.
Kohaletoimetamise teostab firma DPD kuller.

Rahvusvahelised tarned: Austria, Belgia, Tsehhi, Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Luksemburg, Holland, Slovakkia, Suurbritannia, Ungari, Itaalia, Sloveenia, Bulgaaria, Rumeenia, Iirimaa, Portugal, Norra, Šveits , Hispaania, Kreeka. Läti, Leedu, Eesti.

Rohkem infot leiate siit.

Ostja poolt ostetud kaup antakse sihtkohas transpordiettevõtte esindaja poolt ostjale üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist on ostjal soovitatav kauba pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida saatelehele sellekohane märkus. Vigastatud pakendiga kaubast tuleb ostjal teatada elektronposti aadressile info/ät/homemarket.ee

Kui olete vormistanud oma tellimuse nädalavahetustel, sel juhul käsitleme Teie tellimust esmaspäeval.

Tarneaeg 7-30 tööpäeva. Kui kaubad tellitakse otse tehasest, tarneaeg võib olla 1-3 kuud.

Täpsemalt info antakse kohe peale tellimuse kinnitamist.


Hinnad

Kõik e-poes olevad hinnad on kuvatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Firmal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teie poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub firma tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Tellijal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

⃰Kaupade hinnad ei sisalda tasu transporditeenuse eest. Transporditeenuse maksumus sõltub tarbija elukoha aadressist ning kauba kogusest ja kaalust.


Isikuandmed ja privaatsus

Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele - neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks.

 
Tellimuse muutmine

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, saatke palun vastavasisuline e-kiri aadressile info/ät/homemarket.ee hiljemalt ühe päeva jooksul. Kirjas palume kindlasti täpsustada tellimuse number! Hilisemaid muudatusi pole kahjuks alati võimalik teostada.


Lisainfo

Kui tellimust ei ole võimalik mingil põhjusel täita võtab e-poe klienditeenindus teiega ühendust ning pakub välja võimaliku toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga või makstud raha tagastamise.


Soovime Teile mõnusat ostlemist meie e-poes!